כבר יותר מ-20 שנים שאנחנו שומרים על לקוחותינו

פוגל בכר IP הינו משרד עורכי פטנטים ששם לעצמו כמטרה לתת מענה לטווח רחב של צרכים בתחום הקניין הרוחני ההולך וצובר תאוצה. אנו מחויבים לתת ללקוחותינו חבילת שירותים מותאמת אישית לצרכיהם החל משלב זיהוי הרעיון, דרך ייעוץ אסטרטגי מתאים (תוך התחשבות במגבלות החוקיות והענפיות) ועד כתיבת הפטנט בדרך המשרתת את מטרות הלקוח בצורה המדויקת ביותר.

פוגל בכר IP הוקמה בשנת 2002 על ידי רוני פוגל, מוותיקות תעשיית הייטק הישראלית ומנהלת הקניין הרוחני של סאיטקס, קריאו וקודאק במשך שנים רבות. הפירמה ליוותה במהלך השנים מעל 700 חברות טכנולוגיות החל משלב ההמצאה הראשוני דרך גיוסי השקעות ועד IPOs וExits. רוני פוגל ניהלה את הפירמה במשך 15 שנים וכיום משמשת כיועצת מקצועית.

אנו מאמינים שהשילוב של ניתוח עמוק של ההמצאה עם מחקר מדוקדק של השוק והכרת האפשרויות החוקיות המגוונות, יכולה לתת ללקוח פתרון מדויק ולשרת באופן האופטימלי את צרכיו.

פוגל בכר IP משרתת את לקוחותיה בארץ ובעולם בתעשיות השונות בתחומי התוכנה והאלגוריתמים, אלקטרוניקה, מכניקה, אופטיקה ומערכות משולבות. אנו מתמחים במגוון רחב של שירותי קניין רוחני הכוללים חיפוש פטנטים, כתיבת פטנטים, סימני מסחר, עיצובים, הגשות בכל העולם, ליווי תהליך בחינת הפטנטים, ייעוץ ליווי והדרכה של מחלקות פיתוח וכן ניהול פורטפוליו וחידושים.

תכנון אקטיבי ובניית אסטרגית קניין רוחני

השילוב הייחודי בין ידע טכנולוגי והבנת תהליכים עסקיים מורכבים מאפשר לצוות שלנו לתת ללקוח נקודת ראות רב מימדית של ההמצאה אל מול הסביבה העסקית בה היא פועלת. הסתכלות זו מאפשרת לנו ללוות את לקוחותינו בבניית אסטרטגיית קניין רוחני שמשרתת באופן מדויק את צרכי החברה בכל רגע נתון ומהווה מבנה תומך לצמיחת הפעילות העסקית.

ניתוח אקטיבי של מצב החברה באספקטים העסקיים, הטכנולוגיים והחוקיים יחד עם פעילות פרואקטיבית מצידנו יוצרת מצב בו החלטות הקניין הרוחני מתקבלות בצורה מתודית ומדויקת, מתוך מטרה לתמוך בפונקציות השונות של החברה ולקדם את היעדים האסטרטגים.

עבודה באופן כזה מייצרת לא רק נכס אמיתי ומשמעותי עבור החברה אלא גם שקיפות ובהירות לגבי מפת העבודה וחסכון כספי משמעותי.

בפוגל בכר IP אנו נעזרים בתוכנה ייחודית – iClaimTM – אשר פותחה על ידינו ואשר מאפשרת לנו כתיבה מדויקת יותר של פטנטים ללא שגיאות.